Gala COPAC și-a desemnat premianții
Coaliția Organizațiilor Pacienților cu Afecțiuni Cronice (COPAC) a organizat, pe 19 septembrie a.c., ediția I a Galei COPAC. ”Coaliția Organizațiilor Pacienților cu Afecțiuni Cronice din România își propune să încurajeze organizațiile din zona neguvernamentală, cu accent pe asociațiile de pacienți. Prin acest demers, susținem oamenii și organizațiile care reușesc să schimbe lucrurile din zona lor





