Campanie de donare de sânge pentru bolnavii din spitale
Bucureștenii care doresc să doneze sânge pentru pacienții din spitale sunt așteptați la intrarea principală din Sun Plaza – Esplanada Sud, în perioada 11-13 mai, între orele 9.00 și 13.00. Cea de-a șasea edițoe a campaniei ”Dăruiește timp, donează sane”, este derulată de Sun Plaza și Asociația React, în parteneriat cu Centrul de Transfuzie Sanguină





