Campanie pentru reabilitarea Secției de Terapie Intensivă a Spitalului Copiilor
Cu 10 ani în urmă, viața unei fetițe născute cu inima în partea dreaptă a fost salvată de o echipă de medici din România. Acum, Sonia se întoarce în spitalul unde i-a fost salvată viața și se alătură medicilor în lupta lor neîntreruptă pentru a salva alți copii grav bolnavi. Campania O INIMĂ este acțiunea





