TBC: Bolnavii din sectorul 3, mutați temporar în str. Salcâmilor
TBC: Persoanele bolnave din sectorul 3 au fost anunțate că, temporar, tratamentul le va fi acordat într-un alt sediu. TBC: Administrația Spitalelor și Serviciilor Medicale București (ASSMB) a anunțat că dispensarul Sf. Ștefan, care tratează bolnavii din sectorul 3, va funcționa de luni, 20 ianuarie, în sediul din str. Salcâmilor nr.21, unde se află Dispensarul





