Panait Sarbu

S-a reluat activitatea la maternitatea Giulești

Direcția de Sănătate Publică a Municipiului București a anunțat Spitalul Clinic de Obstetrică- Ginecologie “Prof. dr. Panait Sârbu” că, începând de joi, poate relua integral activitatea medicală. Decizia inspectorilor sanitari vine după ce au fost finalizate lucrările de igienizare, curățenie și dezinfecție terminală în spațiile unității sanitare. De asemenea, rezultatele probelor de laborator privind autocontrolul

[ Read More ]