Consultații medicale gratuite pe litoral, în luna august
În perioada 11-16 august 2025, medici dermatologi, endocrinologi, pediatri și pneumologi se vor reuni în a 5-a ediție a campaniei “Asumă-ți să fii sănătos!” care se va derula în stațiunile Olimp, Neptun, Venus, Saturn și Mangalia. Pe parcursul celor șase zile ale campaniei ”Asumă-ți să fii sănătos! ” – Litoral 2025, turiștii aflați în concediu





